Anasayfa >> Kalite Politikası

Kalite Politikası

Toplam kalite yöntemini ana hedef olarak kabul etmiş olan gün-mak:

ISO 9001 : 2000 toplam kalite yönetim sistemini , CE gerekliliğini , çevreye ve insanlığa saygıyı benimsemiş bu doğrultuda standartlara uygun ve düşük maliyetle yüksek kalite hedeflemiştir.

Kalite seviyesinin sürekli geliştirilmesi ile verimliliğin arttırılması ve süreklilik sağlanması için kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak bilim ve teknolojideki gelişmeleri  yakın dan takip ederek uygulamaktadır. 

Firma içi eğitime önem vererek tüm çalışmalarımızı sürekli geliştirmek, kaliteli üretim ve iyileştirme bilinci ile eğitmeyi benimsemektedir.

Personel temini konusunda seçici , nitelikli eğitim almış elemanları firmamıza kazandırmak, ekip çalışmasını kazandırma ilkesine önem vermektedir

Grup çalışmasını ve çok yönlü iletişimi teşvik ederek tüm çalışmalarımızın gelişmeye katkısı ve iyileştirme çalışmalarına katılımı sağlanarak çalışmalarımızın mutluluğunu ve iş barışının gerçekleşeceğini benimsedik. Firmamız devamlı olarak rekabet koşullarına uygun fiyatlara sahip, kaliteli makineler üreterek artan müşteri talep ve beklentilerini karşılamayı kendine hedef seçmiştir. Biliyoruz ki bir firma hitap ettiği müşteri kitlesi tarafından talep alır. Müşterimiz bize olan güveninden dolayı bizi tercih etmiştir. Bizde bu güvene süreklilik sağlamayı , taahhüt ettiğimiz işlere programlanan sürelerde ve belirlenen maliyete uygun olarak ulaşmayı benimsedik.

Gün-mak olarak biz kaliteyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

SIDDIK KAYABAŞ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI